LCP-1000SXT

  • Rabat: -15%
Dostępność: dostępny na zamówienie
Wysyłka w: 5 dni
Cena brutto: 338,39 zł 398,09 zł 338.39 (73,92 €)
Cena netto: 275,11 zł 323,65 zł (60,10 €)
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Delta
Kod produktu: 14117

Opis

SFP FIBER TRANSCEIVER / GBE, MULTIMODE, 500M, -40?~85? LCP-1000SXT

 

   
 
 
 
Zgodny z IEEE 802.3z
Praca w trybie pełnego dupleksu
Funkcja diagnostyki DDM poprawia jakość transmisji
Interfejs złącza Duplex LC
Możliwość podłączenia podczas pracy dla maksymalnej elastyczności
Wskaźnik wykrycia sygnału TTL
Produkt laserowy klasy 1 (zgodny z normą EN 60825-1)
Metalowa obudowa dla lepszej odporności na zakłócenia elektromagnetyczne
Szeroka temperatura pracy
 
 
 
     
 
Specyfikacje
 
 
  Technologia
 
 
Zgodność ze standardami: IEEE 802.3z 1000Base-X
 
 
 
  Berło
 
 
Gigabit Ethernet
 
 
Numer portu: 1
 
 
Złącza: Duplex LC
 
 
 
  Funkcja monitorowania diagnostyki cyfrowej (DDM)
 
 
Podstawowe informacje: kod zgodności Ethernet, nazwa dostawcy, długość fali, odległość
 
 
Ulepszone parametry: temperatura, napięcie zasilania, przesyłany prąd polaryzacji, transmitowana moc, odbierana moc
 
 
Uwaga 1: Wszystkie wymienione powyżej parametry rozszerzone, w tym progi alarmowe i ostrzegawcze
 
 
Uwaga 2: DDM jest w pełni kompatybilny z przemysłowymi przełącznikami Ethernet Delta DVS
 
 
 
  Światłowody
 
 
 
 
 
  Fizyczny
 
 
Obudowa: metalowa obudowa
 
 
Wymiary: 8,5 mm (wys.) × 13,4 mm (szer.) × 57 mm (gł.)
 
 
Instalacja: wymieniana podczas pracy, wtykowa
 
 
 
  Ograniczenia środowiskowe
 
 
temperatura robocza
 
 
Modele standardowe: od -5 ℃ do 70 ℃ (41 ℉ do 158 ℉)
 
 
Szeroka temp. Modele: -40 ℃ do 85 (-40 ℉ do 185 ℉)
 
 
Temperatura przechowywania: od -40 ℃ do 85 ℃ (-40 ℉ do 185 ℉)
 
 
Wilgotność względna otoczenia: od 5% do 95% (bez kondensacji)
 
 
 
  Aprobaty
 
 
Bezpieczeństwo: UL 60950-1, EN 60950-1
 
 
Bezpieczeństwo oczu lasera: EN 60825-1
 
 
EMI: FCC 47 CFR, część 15, podczęść B, klasa B, EN 55032
 
 
EMS: EN 55024
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

"Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych zawarte są w zakładce polityka prywatności" X

Sklep internetowy od home.pl